Palme Endüstriyel Sanayi Ticaret Aş. faaliyet gösterdiği makina, kimya ve maden sektörlerinde yerli ve uluslararası tanınmış firmalarla iş birliği gerçekleştirerek alternatif nakliye yöntemleriyle birçok ürünü kaynağından son kullanıcısına kadar iletebilmektedir.

Beton Vibratörleri teknolojilerinde dünyaya kalitesini kanıtlayan İtalyan üretici firma Lae ile müşterilerimize omuz tipi beton vibratörleri, çanta tipi beton vibratörleri, yüksek frekanslı könvertörlü vibratörler kendinden konvertörlü vibratör, konventörlerle birlikte vibratör hortumu ve vibratör şişeleri temini gerçekleştirebilmektedir.

Hidrolik Güç Ürünleri ve Hidrolik Ekipmanlar üreticisi olan Danimarkalı Hycon ile benzinli, dizel ve elektrikli Hidrolik Güç Ünitesi ve bu ünitelerle ataşman olarak kullanılan hidrolik kırıcı, hidrolik kesici, hidrolik delici, hidrolik karot, hidrolik matkap, hidrolik su pompası ve kazık çakma aparatlarını ürün gamında bulundurmaktadır.

İş, inşaat makinalarında ve hafif inşaat makinalarında el silindiri, yama silindiri, asfalt silindiri, perdah makinası, kompaktör, asfalt kesme, beton kesme, zemin kesme, ışık kulesi, ışık balonu, demir kesme, demir bükme makinaları ve modelleri firmamızın ürün listesinde mevcuttur.

Lazer kaynaklı asfalt kesme, beton kesme, zemin kesme bıçakları, testereleri, elmasları ve makinaları konusunda Almanya İtalya ve Avusturya da üretimi gerçekleştirilen Einerz ile birlikte zemin aşındırma ve zemin partlatma konusunda Alman teknolojisi ile üretim gerçekleştiren Dr Schulze ürünlerini yine siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Polipropilen tedariği konusunda çalışmalar gösteren firmamız dünya genelinde birçok markanın yanı sıra imalatçı firmalara Petkim ürünlerini fiyatlandırabilme gayretindedir. Maden sektöründe granit, mermer ve alüminyum hidroksit tedariği konusunda çalışmalarına devam etmektedir.