VİZYON-MİSYON-POLİTİKA

 Doküman No:  MEK-EK-02
 Yayın Tarihi  02.01.2018
 Rev. No:  01
 Rev.Tarihi  30.07.2019
 Sayfa No:  1/1
TS EN ISO 9001:2015 ENTEGRE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ FAALİYETLERİ

 ViZYON;

PALME ENDÜSTRİYEL KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş; sektöre yönelik tüm hizmetlerinde öncü, dinamik,  kaliteli, güvenilir ve yenilikçi olarak ulusal ve uluslararası platformda sürekli kendini güncel tutmakta, teknolojiye ayak uydurmaktadır. Bu platformda etik değerlerden ödün vermeden hareketle faaliyet gösterdiği her alanda lider olma vizyonuna sahiptir.

 MiSYON;

PALME ENDÜSTRİYEL KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TiCARET A.Ş; sektörlere katkı sağlayacak yenilikçi, rekabetçi, sorumluluk bilincine sahip, müşteri ihtiyaçlarınazamanında cevap veren, yaratıcı ve lider yönetim anlayışı içindedir. Sadık bir müşteri kitlesi oluşturma amacında olan PALME ENDÜSTRİYEL KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.; kendisini, bünyesinde çalışanları ve paydaşlarını sürekli geliştirmektedir. Sektöre katkı sağlayacak her türlü bilgi ve veriyi en iyi şartlarda müşterilerine sunmaktadır. Güvenilir bir kurum olarak amacı; hizmet sunduğu muayene, periyodik muayene alanında yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır.

 POLİTİKA;

PALME ENDÜSTRİYEL KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.; hizmet sunduğu alanda faaliyetleri ile ilgili tüm yasal şart, mevzuatlara ve teknik kurallara uygun olarak hizmetlerini sağlamak için gerekli uygunluk değerlendirme, periyodik kontrol ve muayene hizmetlerini tarafsız, bağımsız, her türlü mali ve siyasi baskıdan uzak olacak şekilde gerçekleştirir. Konusunda uzman nitelikli ve tecrübeli personeli, iletişime açık çalışma alanı ile sürekli iyileştirmeyle müşteri istek ve beklentilerini karşılamak lider olarak yolumuzda ilerlemek şirketin temel politikasıdır.