VİZYON;

 PALME ENDÜSTRİYEL KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ;sektöre yönelik tüm hizmetlerinde kaliteli, güvenilir ve yenilikçi olarak ulusal ve uluslararası platformda sürekli kendini güncel tutmakta, teknolojiye ayak uydurmaktadır. Bu platformda etik değerlerden ödün vermeden hareketle faaliyet gösterdiği her alanda lider olma vizyonundadır.

 MİSYON;

PALME ENDÜSTRİYEL KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ;sektörlere katkı sağlayacak yenilikçi, rekabetçi, yaratıcı ve lider yönetim anlayışı ile firma olarak kendisini, bünyesinde çalışanlarını ve paydaşlarını sürekli geliştirmektedir. Sektöre katkı sağlayacak her türlü bilgi ve veriyi en iyi şartlarda müşterilerine sunmaktadır. Güvenilir bir kurum olarak amacımız hizmet sunduğumuz muayene, periyodik muayene alanında yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır.

POLİTİKA

 PALME ENDÜSTRİYEL KONTROL MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. hizmet sunduğu alanda faaliyetleri ile ilgili tüm yasal şart, mevzuatlara ve teknik kurallara uygun olarak hizmetlerini sağlamak için gerekli uygunluk değerlendirme, periyodik kontrol ve muayene hizmetlerini tarafsız, bağımsız, her türlü mali ve siyasi baskıdan uzak olacak şekilde gerçekleştirmek, konusunda uzman nitelikli ve tecrübeli personeli, iletişime açık çalışma alanı ile sürekli iyileştirmeyle müşteri istek ve beklentilerini karşılamak lider olarak yolumuzda ilerlemek temel politikamızdır.